بيدار ایران دستگاه دستگیری تروریستی نیروی انتظامی

بيدار: ایران دستگاه دستگیری تروریستی نیروی انتظامی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی برطرف محدودیت دیدارهای محصوران از طرف شورای عالی امنیت ملی بوده است / محمدکاظمی

عضو کمیته برطرف حصر با بیان اینکه تأکید می‌کنم که آنچه در مورد برطرف محدودیت دیدارهای محصوران انجام‌شده از طرف شورای عالی امنیت ملی بوده هست، عنوان کرد: امیدوار

برطرف محدودیت دیدارهای محصوران از طرف شورای عالی امنیت ملی بوده است / محمدکاظمی

محمدکاظمی: برطرف محدودیت دیدارهای محصوران از طرف شورای عالی امنیت ملی بوده است

عبارات مهم : امنیت

عضو کمیته برطرف حصر با بیان اینکه تأکید می کنم که آنچه در مورد برطرف محدودیت دیدارهای محصوران انجام شده است از طرف شورای عالی امنیت ملی بوده هست، عنوان کرد: امیدوار هستم که این شورا در آینده به تدریج گشایش های بیشتری در بحث ملاقات، برطرف محدودیت ها و رفت وآمدها و … به وجود آورد.

محمدکاظمی عضو کمیته برطرف حصر فراکسیون امید در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با «اعتماد آنلاین» راجع به گشایش هایی که درروند برطرف حصر محصوران به وجود آمده و تأثیری که این کمیته در مشورت ها داشته است گفت: نمی توانم توضیحاتی ارائه دهم و بنای کمیته بر این است که اطلاعاتی منتشر نشود. فقط می توانم بگویم که از این بازگشایی و کمک خوشحال هستم و از مسئولانی که این گشایش را نسبت به آقای موسوی و کروبی ایجاد می کنند تقدیر می کنم.

برطرف محدودیت دیدارهای محصوران از طرف شورای عالی امنیت ملی بوده است / محمدکاظمی

او در ادامه در خصوص گشایش های زیاد بیان کرد: امیدواریم که به تدریج با اقداماتی که شورای عالی امینت ملی انجام می دهد گشایش های زیاد اتفاق بیفتد.

عضو کمیته برطرف حصر بابیان اینکه تأکید می کنم که آنچه انجام شده است از طرف شورای عالی امنیت ملی بوده هست، عنوان کرد: امیدوار هستم که این شورا در آینده به تدریج گشایش های بیشتری در بحث ملاقات، برطرف محدودیت ها و رفت وآمدها و … به وجود آورد.

عضو کمیته برطرف حصر با بیان اینکه تأکید می‌کنم که آنچه در مورد برطرف محدودیت دیدارهای محصوران انجام‌شده از طرف شورای عالی امنیت ملی بوده هست، عنوان کرد: امیدوار

کاظمی در پاسخ به این سؤال که احتمال دارد که در روزهای آینده این دیدارها زیاد شود به اعتمادآنلاین گفت: به نظر می آید که ان شاالله روند همین باشد.

این نماینده عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سؤال که چقدر دیدارهایی که داشته اید و رسانه ای شده است است در به وجود آمدن این روند مؤثر بوده تاکید کرد: خواست اعضای کمیته جهت برطرف پرسشها محصوران بوده است و اگر اقدام یا دیداری هم انجام شده است است در جهت حل این پرسشها انجام شده است است.

واژه های کلیدی: امنیت | محدودیت | مجلس شورای اسلامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs