بيدار ایران دستگاه دستگیری تروریستی نیروی انتظامی

بيدار: ایران دستگاه دستگیری تروریستی نیروی انتظامی اخبار اجتماعی

نگاهی به فيلم «حسن كچل» زنده یاد علی حاتمی

مي گويند داستان ايراني به شهر مي ماند. از اين شهرهايي كه بارو/ديوارش كوتاه است و از بيرون شهر مي شود درونش را نگريست و از درونش مي شود بيرون را. درو..

ادامه مطلب

فرزند سه ساله خودم را جهت دوبله انیمیشن به استودیو آوردم / اردشیر منظم

اردشیر منظم گفت: انیمیشن باید مقداری به روزتر شود چه در ساخت و چه در اجرا و باید از قالب‌های کلیشه‌ای خارج شود. اگر در پرداخت انیمیشن به دورنمایی اعتقاد داشته ب ..

ادامه مطلب

همزمان بازیگری و نویسندگی را شروع کردم / بهاره رهنما

بهاره رهنما، نویسنده و بازیگر تلویزیون و سینما راجع به مطالعه گفت: من عادت کتاب‌خوانی دارم و اصلا تصویری نیستم. هر لحظه آماده‌ کتاب خواندن و برنامه‌ریزی جهت..

ادامه مطلب

زمان پخش فصل تازه برنامه «۳۵» فریدون جیرانی اعلام شد

اولین قسمت از فصل سوم برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج» با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی ۲۰ فروردین ماه سال ۹۷ پخش می‌شود. زمان پخش فصل تازه برنام..

ادامه مطلب

اشکان خطیبی مجری «پنج ستاره» شد

اشکان خطیبی اجرای مسابقه تلویزیونی «پنج ستاره» را جهت پخش از شبکه پنج سیما عهده‌دار شد. اشکان خطیبی مجری «پنج ستاره» شد عبارات مهم : ستا..

ادامه مطلب

عکس) + پوستر سی‌ و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر رونمایی شد (

پوستر مهم سی‌ و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر با استفاده از تصویری قدیمی مربوط به دوران ورود سینما به ایران، رونمایی شد. پوستر سی و ششمین جشنواره ..

ادامه مطلب

تلاش دارم تکرار نشوم / شبنم مقدمی

شبنم مقدمی از تلاشش جهت تکرارش نشدن در نقش‌ها سخن گفت، راجع به فیلم‌های «خجالت نکش» و «درساژ» توضیح داد و به این توصیه اشاره کرد که شاید یک روز خودش هم ف..

ادامه مطلب

دانیال حکیمی و کمند امیرسلیمانی با سریالی تازه می‌آیند

اولین قسمت سریال «سارقان روح» همزمان با شروع ایام دهه فجر از شبکه پنج سیما پخش می‌شود. دانیال حکیمی و کمند امیرسلیمانی با سریالی تازه می آیند ع..

ادامه مطلب

جای خالی تام هنکس، مریل استریپ و دنیل دی‌لوئیس ، معرفی نامزدهای انجمن بازیگران آمریکا

نامزدهای جایزه انجمن بازیگران سینما و تلویزیون آمریکا معرفی شدند. این جایزه یکی از معیارهای مهم جهت حدس زدن برنده جایزه اسکار است.  م..

ادامه مطلب

نیکی کریمی عالی ترین بازیگر زن جشنواره سینه کشور عزیزمان ایران شد

جایزه عالی ترین بازیگر زن در جشنواره سینه کشور عزیزمان ایران به نیکی کریمی جهت فيلم «آذر» به کارگردانی محمد حمزه ای تعلق گرفت. نیکی کریمی ع..

ادامه مطلب