بيدار ایران دستگاه دستگیری تروریستی نیروی انتظامی

بيدار: ایران دستگاه دستگیری تروریستی نیروی انتظامی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری همزمان بازیگری و نویسندگی را شروع کردم / بهاره رهنما

بهاره رهنما، نویسنده و بازیگر تلویزیون و سینما راجع به مطالعه گفت: من عادت کتاب‌خوانی دارم و اصلا تصویری نیستم. هر لحظه آماده‌ کتاب خواندن و برنامه‌ریزی جهت مطا

همزمان بازیگری و نویسندگی را شروع کردم / بهاره رهنما

بهاره رهنما: همزمان بازیگری و نویسندگی را شروع کردم

عبارات مهم : فرهنگ

بهاره رهنما، نویسنده و بازیگر تلویزیون و سینما راجع به مطالعه گفت: من عادت کتاب خوانی دارم و اصلا تصویری نیستم. هر لحظه آماده کتاب خواندن و برنامه ریزی جهت مطالعه هستم.

به گزارش خبرآنلاین، بهاره رهنما با حضور در غرفه انتشارات نگاه ضمن خوشحالی از حضور و استقبال مردم از این دوره از نمایشگاه گفت: استقبال بسیار خوبی از نمایشگاه شده است است ولی باز هم سرانه مطالعه در میان مردم ما نسبت به مردم سایر کشورهای دیگر بسیار پایین هست.

رهنما راجع به تاثیرگذاری نقش خود به عنوان یک نویسنده بر زیاد کردن فرهنگ کتاب خوانی مردم گفت: من حدود ۱۵سال است که در جراید مختلف، مشغول معرفی کتاب هستم ولی این عنوان اصلا وظیفه من نیست بلکه این وظیفه دولت هاست که از دوران دبستان در کتاب های آموزشی فرهنگ کتاب خوانی میان مردم را جا بیندازد.

او در مورد مدت وقت میزان مطالعه خود افزود: من عادت کتاب خوانی دارم و اصلا تصویری نیستم. هر لحظه آماده کتاب خواندن و برنامه ریزی جهت مطالعه هستم. اگر به سفری بروم، حداقل یکی دو کتاب را تمام می کنم و شبی سه تا چهار ساعت جهت مطالعه وقت می گذارم.

رهنما ادامه داد: من به طور همزمان بازیگری و نویسندگی را شروع کردم و تا به حال حدود ۱۰ کتاب نوشته و در جراید و مطبوعات هم داستان های کوتاهی را به ثبت رسانده ام و من یک آدم دوشغله و تنها کسی در حوزه سینما و ادبیات هستم که هر دو کار را به طور همزمان شروع کرده ام.

نویسنده کتاب «پای به بزرگراه زدن» در آخر خاطرنشان کرد: از نظر من، اصولا هنرمندی که کار تصویر می کند باید با قلم آشنا باشد چون نوشتن و بیان درونیات، آدم را به احساسی که در نقشش وجود دارد، نزدیک می کند. من به مخاطبان توصیه می کنم که کتاب آخرم «پای به بزرگراه زدن» را بخوانند.

همزمان بازیگری و نویسندگی را شروع کردم / بهاره رهنما

واژه های کلیدی: فرهنگ | مطالعه | بازیگری | نویسنده | نویسندگی | بهاره رهنما | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs