بيدار ایران دستگاه دستگیری تروریستی نیروی انتظامی

بيدار: ایران دستگاه دستگیری تروریستی نیروی انتظامی اخبار اجتماعی

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

هزینه‌ها در کشور عزیزمان ایران زیاد از درآمد است

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه هزینه‌ها در کشور عزیزمان ایران بسیار زیاد از درآمد هست، گفت: باید جهت آینده کشور عزیزمان ایران و عدالت بین نسلی..

ادامه مطلب

ادعا راجع به احتمال مذاکره دولت سوریه با داعش جهت خروج امن از قلمون

در پی اعلام اخباری مبنی بر درخواست داعش از دولت سوریه و نیروهای حزب الله جهت خروج از غرب سوریه و رفتن به استان دیرالزور، رویترز مدعی شد که دولت سوریه ب..

ادامه مطلب

7 هنرمند ایرانی که پرونده‌ی قضایی دارند

مسائل مالی، قتل، حمل مواد مخدر و… از جمله اتهاماتی بوده که در سال های اخیر بعضی بازیگران و صورت های معروف سینما و تلویزیون با آن درگیر شده است اند. ..

ادامه مطلب

هفته دولت فرصتی بزرگ جهت گزارش خدمت به مردم و زیاد کردن سرمایه اجتماعی است / روحانی

رییس‌ جمهوری با گرامیداشت یاد شهدای دولت و بویژه شهیدان رجایی و باهنر و فداکاری‌ها و خدمات آنان، هفته دولت را فرصتی بزرگ جهت گزارش خدمات دستگاه‌های اجرا..

ادامه مطلب

افزایش ۲۹ درصدی صادرات آب مجازی به نام هندوانه!

صادرات هندوانه در چهار ماهه نخست امسال با زیاد کردن و رشد نسبی از نظر وزنی و ارزشی نسبت به همین بازه زمانی در سال گذشته مواجه شده است است که البته با سیاست ..

ادامه مطلب

فاصله گرفتن از رقبا از هفته دوم ، نقشه برانکو جهت قهرمانی

به گزارش خبرآنلاین؛ از اواسط فصل گذشته پرسپولیس راه خود را از 15 تیم دیگر لیگ برتر جدا کرده بود و قهرمانی اش تقریبا قطعی شده است بود. گویا برانکو نمی خوا..

ادامه مطلب

این عینک آفتابی برق تولید می کند

محققان آلمانی عینک آفتابی مجهز به سلول های خورشیدی ارگانیک ساخته اند. این عینک توانایی تولید ۲۰۰ میلی وات برق دارد.  این عینک آفتابی برق تولی..

ادامه مطلب

آمریکا با اجرای تحریم های تازه علیه کشور عزیزمان ایران و روسیه منزوی تر می‌شود / نماینده پوتین

میخائیل بوگدانف معاون وزیر امور خارجه و نماینده خاص مدیر جمهوری روسیه در امور خاورمیانه گفت که اقدام اخیر واشنگتن با تحریم های تازه ضدروسی و ایرانی باعث انزوای ..

ادامه مطلب