بيدار ایران دستگاه دستگیری تروریستی نیروی انتظامی

بيدار: ایران دستگاه دستگیری تروریستی نیروی انتظامی اخبار اجتماعی

دانیال حکیمی و کمند امیرسلیمانی با سریالی تازه می‌آیند

اولین قسمت سریال «سارقان روح» همزمان با شروع ایام دهه فجر از شبکه پنج سیما پخش می‌شود. دانیال حکیمی و کمند امیرسلیمانی با سریالی تازه می آیند ع..

ادامه مطلب

برطرف محدودیت دیدارهای محصوران از طرف شورای عالی امنیت ملی بوده است / محمدکاظمی

عضو کمیته برطرف حصر با بیان اینکه تأکید می‌کنم که آنچه در مورد برطرف محدودیت دیدارهای محصوران انجام‌شده از طرف شورای عالی امنیت ملی بوده هست، عنوان کرد: امی..

ادامه مطلب

جوان هندی را بلعید ، ام.آر.آی&quot، دستگاه &quot

رسانه‌های داخلی هند اعلام کردند: یک مرد جوان هندی تحت تاثیر میدان مغناطیسیِ شدید دستگاه “ام آر آی” در بیمارستانی در بمبئی به داخل آن کشیده شد و بر ا..

ادامه مطلب

اینبار در انتخابات مجلس 98 , چه کسانی پای لیست انتخاباتی اصولگرایان را امضا خوا

عضو شاخص فراکسیون ولایی مجلس تاکید دارد: کم توجهی به جلیلی نشد ولی از آنجایی که او منتسب به جریان پایداری است یکم حساسیت ها زیاد است. رویارویی مجد..

ادامه مطلب

یه هل بدین، دلار میشود 5تومن!

ضمیمه طنز «بی قانون» امروز نیز با تصویر العمل به بعضی اخبار و اظهارنظرهای منتشرشده در رسانه ها، همراه با روزنامه قانون روانه دکه های مطبوعات شد. ..

ادامه مطلب

اوباما به دنیا سیاست بازمی‌گردد

اگر نگرانی ترامپ و جمهوری‌خواهان جهت نوامبر تنها حفظ اکثریت مجلس نمایندگان و سنای آمریکا بود، آنها اکنون علت دیگری هم جهت نگرانی دارند: باراک اوباما. ..

ادامه مطلب

خرطوم فیل در قیفاووس , تصویر نجومی روز ناسا

اخترشناسان با پردازش داده‌های تلسکوپ سوبارو در هاوایی توانسته‌اند این نمای فوق‌العاده را از سحابی «خرطوم فیل» در صورت‌فلکی قیفاووس استخراج کنند. این محدوده به‌ق ..

ادامه مطلب

لب پسرم 12 بخیه خورده، بینی و دندانش هم شکسته است/ مدیر پشیمان نیست و می‌گوید

17 روز پیش، دانیال رفیعی دانش‌آموزش پایه هشتم دبستان «شهید سعدالله فاریابی» چنان از مدیر مدرسه کتک می‌خورد که دندان و بینی‌اش می‌شکند و لبش هم پاره می‌ش..

ادامه مطلب

سقف وام ازدواج ۱۵ میلیون تومان می‌شود ، آغاز توزیع سود سهام عدالت به عضویت شدگان قطعی از امروز

 با موافقت رییس جمهور، توزیع سود سهام عدالت به مشمولین عضویت شده است قطعی این طرح، از امروز، ۱۸ دی ماه شروع می شود. آغاز توزیع سود سهام ع..

ادامه مطلب

نخستین بیانات کوتینیو در بارسلونا

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، فیلیپه کوتینیو، بازیکن تازه بارسلونا دیروز با پیراهن این تیم تصویر گرفت و امروز (دوشنبه) مراسم معارفه اش به صورت رسمی بر..

ادامه مطلب